Jak studium probíhá

Jak studium probíhá

Průběh studia na Prime Institutu

Začátek studia

Zahájení studia je odvislé pouze od vašich časových možností. Nečekáte na zahájení semestru ani na příští měsíc. Začít můžete opravdu kdykoliv. Vše si tedy nastavíte individuálně, díky čemuž u nás mohou studovat i ti nejvytíženější manažeři. Bez ohledu na to, abychom jakkoliv snižovali kvalitu výuky.

Průběh studia

Pokud máte zájem o studium MBA, LLM, DBA, BBA, MSc, LLD či MPA a vyhovuje vám naprostá flexibilita studia, pak je pro vás online forma studia správnou volbou. Prime Institut poskytuje vzdělání v moderní online formě, která umožňuje zájemcům studovat odkudkoliv a kdykoliv. Vzdělávací program je navržen tak, aby námi poskytované vzdělání bylo nejen unikátní, ale především obohacující a pomohlo studentům posunout se nejen v profesním, ale také osobním životě.

Studium profesního programu vám poskytne mimořádné prohloubení teoretických a praktických znalostí. Po celou dobu studia jsou s vámi v kontaktu naši odborní lektoři, kteří vám pomáhají při studiu s načerpáním všech znalostí a dovedností jako při prezenční formě studia.

Každý student získá přístup do studentské sekce. Dle typu studia musí každý student projít všemi předměty k danému studiu. V každém předmětu naleznete studijní materiály, ze kterých čerpáte informace. Po důkladném prostudování všech studijních materiálů absolvujete písemný test (online), na základě tohoto testu ověříme vaše znalosti. Následně vám bude zadána seminární práce (ke každému předmětu), díky této práci ověříme pochopení informací s ohledem na praktické využití. V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory prostřednictvím e-mailové komunikace. Po dokončení všech předmětů vám bude zadána závěrečná práce, tuto práci budete také obhajovat online. Následně vám bude vystaven diplom a vy získáte profesní titul.

Získání diplomu

Studenti, kteří absolvují studium získávají diplom s označením příslušného profesního vzdělávacího programu. Získáním diplomu se absolventům prestižního vzdělání na Prime Institutu otevírají dveře k prestižním pozicích a růstu příjmů.

Reference našich studentů

„Studium na Prime Institutu mi poskytlo přesně to, co jsem od něho očekával. Získal jsem nejen důležité teoretické poznatky, ale především informace o tom, jak tyto znalosti aplikovat a využívat v praxi, což bylo i cílem mého studia a já proto studium na Prime Institutu mohu jedině doporučit."
Vladimír Vávra

Bc. Vladimír Vávra, MBA

MBA Marketing a reklama
„Mou motivací ke studiu bylo získat potřebné znalosti, abych po dokončení střední školy mohl začít budovat svou kariéru. Studium zcela naplnilo má očekávání, poskytlo mi základní znalosti v oblasti managementu a jako bonus i důležité tipy a poznatky z praxe, díky kterým se nyní v této oblasti mnohem lépe orientuji."
Petr Jeníček

Petr Jeníček, BBA

BBA Základy managementu
„Se studiem jsem byl nadmíru spokojen a Institut mohu jedině doporučit. S ohledem na dobu, kdy jsem studium zahajoval, mi velice vyhovovala online forma studia, díky které jsem nebyl nikterak omezen a mohl si studium přizpůsobit tak, aby mi nijak nekomplikovalo mou práci."
Matěj Rosík

Bc. Matěj Rosík, MPA

MPA Veřejná správa
„Studium na Prime Institutu jsem si zvolil především z důvodu online formy studia. Studium jsem zahajoval v době, kdy jsem nebyl schopen prezenční výuky a zde mi všichni vyšli maximálně vstříc. Osobně tedy mohu studium jedině doporučit.”
Petr Malý

Mgr. Petr Malý, MBA

MBA Řízení lidských zdrojů
„Mým cílem bylo rozšířit si znalosti především v oblasti online marketingu, velmi jsem proto uvítal možnost konzultací s jednotlivými lektory, kteří mi pomohli se v této oblasti lépe zorientovat. Díky vřelému přístupu a skvělému týmu jsem ze studia mohl vytěžit opravdu maximum.”
Petr Kaválek

Ing. Petr Kaválek, MBA

MBA Marketing a reklama
„Studijní program mi nabídl přesně to, co jsem od něho očekával. Velkou výhodou je časová nezávislost spojená s online formou studia. Díky tomu jsem byl schopen si časově rozvrhnout studium tak, aby mi naprosto vyhovovalo a nezasahovalo do jiných záležitostí.”
Jan Dostál

Mgr. Jan Dostál, LLM

LLM Korporátní právo
„Vybral jsem si studium MBA se zaměřením na řízení lidských zdrojů a jsem opravdu spokojen. Každý předmět se zaměřil na důležitou teorii spojenou s podnětnými tipy z reálné praxe, což mi v současné době umožňuje mnohem lépe se v oblasti lidských zdrojů pohybovat a věřím, že mi to otevře dveře i v mém dalším kariérním postupu na mezinárodní úrovni."
Marek Fořt

Ing. Marek Fořt, MBA

MBA Řízení lidských zdrojů
„Jsem velmi pracovně vytížený, a proto jsem hledal studium, které se přizpůsobí mým časovým možnostem a současně mi poskytne znalosti, které od samotného studia očekávám. To vše Prime Institut splňuje a musím říci, že i když se v oblasti managemenetu pohybuji již několik let, i tak jsem se v rámci studia dozvěděl mnoho nových a přínosných informací.”
Roman kOTOUČEK

Ing. Roman Kotouček, DBA

DBA Executive management

Pro zájemce

Studijní programy

Kontakt

  • U Habrovky 247/11
    Praha 4, 140 00
    Česká republika
  • info@primeinstitut.cz
  • +420 720 278 763
  • Po - Pá:
    9:00 - 17:00