Reference

Prime Institut

Reference absolventů
a studentů

Kladné reference našich absolventů a studentů jsou pro nás tím nejcennějším. Příznivé ohlasy jsou tím nejvýznamnějším oceněním práce každého z Prime Institutu.

„Studium na Prime Institutu mi poskytlo přesně to, co jsem od něho očekával. Získal jsem nejen důležité teoretické poznatky, ale především informace o tom, jak tyto znalosti aplikovat a využívat v praxi, což bylo i cílem mého studia a já proto studium na Prime Institutu mohu jedině doporučit."
Vladimír Vávra

Bc. Vladimír Vávra, MBA

MBA Marketing a reklama
„Rád bych celému týmu Prime Institutu velmi pěkně poděkoval za vstřícný, korektní a profesionální přístup a komunikaci. Jsem velmi rád, že očekávání, které jsem od studia a jeho průběhu měl se naplnily a že jsem si vybral jako poskytovatele vzdělání právě Prime Institut.”
Michal Pankevič

Michal Pankevič, BBA

BBA Základy managementu
„Chtěla bych celému týmu poděkovat za úžasně strávený čas studiem. Veškeré získané informace (jednotlivých předmětů) opravdu využívám při práci a právě propojení manažerské práce a zvoleného oboru mi tzv. „oživilo“ práci a navnadilo na další sebevzdělávání."
Petra Horňáková

Bc. Petra Horňáková, MSc

MSc Management
„Velice si vážím možnosti studovat právě na Prime Institutu. Studium mi rozšířilo obzory a díky informacím, které jsem během studia nabyl, se mi rozšířily obzory a věřím, že ve své praxi budu nyní o mnoho úspěšnější."
Jakub Neužil

Ing. Jakub Neužil, MBA

MBA Management a leadership
„Cílem mého studia bylo rozšířit si vzdělání s ohledem na možný kariérní postup. Studium nakonec předčilo mé očekávání a nejen, že mi umožnilo pracovně se posunout zase o krok dále, ale mnoho informací, které jsem se během studia naučila, nyní aktivně při práci využívám a jsem schopna se posouvat i v dalších oblastech."
Sabina Michálková

Sabina Michálková, MBA

MBA Management a leadership
„Mou motivací ke studiu bylo získat potřebné znalosti, abych po dokončení střední školy mohl začít budovat svou kariéru. Studium zcela naplnilo má očekávání, poskytlo mi základní znalosti v oblasti managementu a jako bonus i důležité tipy a poznatky z praxe, díky kterým se nyní v této oblasti mnohem lépe orientuji."
Petr Jeníček

Petr Jeníček, BBA

BBA Základy managementu
„Se studiem jsem byl nadmíru spokojen a Institut mohu jedině doporučit. S ohledem na dobu, kdy jsem studium zahajoval, mi velice vyhovovala online forma studia, díky které jsem nebyl nikterak omezen a mohl si studium přizpůsobit tak, aby mi nijak nekomplikovalo mou práci."
Matěj Rosík

Bc. Matěj Rosík, MPA

MPA Veřejná správa
„Studium na Prime Institutu jsem si zvolil především z důvodu online formy studia. Studium jsem zahajoval v době, kdy jsem nebyl schopen prezenční výuky a zde mi všichni vyšli maximálně vstříc. Osobně tedy mohu studium jedině doporučit.”
Petr Malý

Mgr. Petr Malý, MBA

MBA Řízení lidských zdrojů
„Mým cílem bylo rozšířit si znalosti především v oblasti online marketingu, velmi jsem proto uvítal možnost konzultací s jednotlivými lektory, kteří mi pomohli se v této oblasti lépe zorientovat. Díky vřelému přístupu a skvělému týmu jsem ze studia mohl vytěžit opravdu maximum.”
Petr Kaválek

Ing. Petr Kaválek, MBA

MBA Marketing a reklama
„MBA studium zde není jen o teoretických znalostech, ale především o praktických zkušenostech odborníků z praxe, díky čemuž jsem nyní schopna všechny nabyté poznatky mnohem lépe aplikovat v reálném podnikání. ”
Ivana Kolářová

Mgr. Ivana Kolářová, MBA

MBA Management a leadership
„Studijní program mi nabídl přesně to, co jsem od něho očekával. Velkou výhodou je časová nezávislost spojená s online formou studia. Díky tomu jsem byl schopen si časově rozvrhnout studium tak, aby mi naprosto vyhovovalo a nezasahovalo do jiných záležitostí.”
Jan Dostál

Mgr. Jan Dostál, LLM

LLM Korporátní právo
„Vybral jsem si studium MBA se zaměřením na řízení lidských zdrojů a jsem opravdu spokojen. Každý předmět se zaměřil na důležitou teorii spojenou s podnětnými tipy z reálné praxe, což mi v současné době umožňuje mnohem lépe se v oblasti lidských zdrojů pohybovat a věřím, že mi to otevře dveře i v mém dalším kariérním postupu na mezinárodní úrovni."
Marek Fořt

Ing. Marek Fořt, MBA

MBA Řízení lidských zdrojů
„Jsem velmi pracovně vytížený, a proto jsem hledal studium, které se přizpůsobí mým časovým možnostem a současně mi poskytne znalosti, které od samotného studia očekávám. To vše Prime Institut splňuje a musím říci, že i když se v oblasti managemenetu pohybuji již několik let, i tak jsem se v rámci studia dozvěděl mnoho nových a přínosných informací.”
Roman kOTOUČEK

Ing. Roman Kotouček, DBA

DBA Executive management
„Kvalitní MBA studium se zaměřením na management a leadership, které budu moci studovat kompletně online jsem hledal opravdu dlouho. Nakonec jsem velice rád, že jsem se rozhodl pro studium na Prime Institutu, kde se mi podařilo najít přesně to, co jsem potřeboval. Skvělým benefitem jsou přehledná skripta, která mi studium výrazně ulehčila.”
Lukáš Rapušák

Ing. Lukáš Rapušák, MBA

MBA Management a leadership
„S MBA studiem jsem byla naprosto spokojena a musím pochválit především studijní systém, ve kterém celé studium probíhá. Měla jsem z toho trochu obavy, ale vše je přehledné a studijní materiály jsou skvěle zpracované. Osobně mohu studium vřele doporučit.”
Jitka Dvořáková

Bc. Jitka Dvořáková, MBA

MBA Finanční management a controlling